KYVE-новий крок до надійних даних

Respectboris
2 min readMay 31, 2022

kyve1jfgauwt6hz437cad7unsp46qlpqcvjejln2srr

Анотація. Це короткий огляд мережі KYVE. Постараюся простими словами розповісти, чим важливий проект, які переваги його впровадження для сучасної блокчейн-індустрії, його особливості та функції. У будь-якому випадку, Привіт, мене звуть Вел, і я крипто-амбасадор. Ви читаєте мій блог.

Зараз ми живемо в світі, де дані — головний скарб, зброя і потреба. Його суми зростають з кожним днем. Підроблені дані можуть вбити, надійні-врятувати вам життя. Зовсім по-іншому звучить, коли в твоїй країні йде війна … Мене звуть Валя, я з України, і я хочу, щоб ти витратив кілька хвилин на те, щоб бути в курсі. Посилання залишу нижче.

“Очікується, що при повній потужності Solana буде виробляти еквівалент 4 петабайт даних на рік”.

У будь-якому випадку, сьогодні ми поговоримо про те, як команда KYVE збирається вирішити проблему перевірки даних і масштабованості.

Якщо ви все ж знаходите проект гідним (думаю, ви маєте рацію), давайте розглянемо деякі деталі ближче.

Основна мета

“Надання безмежної масштабованості для Web3”» КІВЕ

Саме такі слова ви бачите, коли починаєте вивчати проект з його офіційного сайту. Я думаю, мені краще почати з пояснення їх видобутку, чи не так? (До речі, я ціную коментарі про те, як я можу бути цікавіше, а мої тексти краще. Дякую). Таким чином, ви можете легко впорядкувати наведену нижче інформацію в розумі.

Почну з кінця-Web3. Це нова версія Інтернету, заснована в основному на технології блокчейн. Ось чому він бере до уваги децентралізацію. Тим не менш, Web3 як і раніше здається мені швидше ідеєю, реалізованої лише частково. У будь-якому випадку, це все ще означає конфіденційність даних та масштабованість.

KYVE означає безмежну масштабованість-здатність справлятися з будь-яким обсягом даних, який з часом буде рости.

Крім того, KYVE означає не тільки необмежені дані, але і дані, яким не можна довіряти.

Функції та особливості

У цій частині я спробую пояснити, як все це може і могло б спрацювати.

Отже, KYVE дозволить зберігати і перевіряти необмежену кількість даних. Для цього випуску був обраний Arweave.

“Arweave-це новий тип сховища, який підтримує дані зі стійким і безстроковим резервом, дозволяючи користувачам і розробникам дійсно зберігати дані вічно — вперше». Арвайв

Отже, ось як KYVE буде зберігати всі дані. У співпраці з Arweave він організовує безлімітне сховище.

Що стосується надійності даних, як ви можете бачити на зображенні вище, надійність даних буде забезпечуватися самою технологією блокчейна, а дані — групою валідаторів.

З моєї точки зору, група людей, які перевіряють дані, не настільки надійна. Але це з одного боку. З іншого боку, я не впевнений, що є інший спосіб перевірити дані до того, як буде винайдено справжній людиноподібний штучний розум. Тому особисто я сподіваюся, що групи валідаторів будуть організовані таким чином, щоб ймовірність помилки була мінімальною. Проте, з нетерпінням чекаю вивчення цього питання саме пізніше.

--

--